Wiedźmin 2 schodzi jak ciepłe bułeczki!

Wiedźmin 2 z pewnością okaże się niezłym sukcesem finansowym. Skąd ta pewność? Ano stąd, że dzisiaj studio CD Projekt poinformowało, iż jak do tej pory, zamówiono ponad 111 tys. sztuk owej produkcji.

Ciekawy natomiast jest fakt, że aż

40% wszystkich zamówień dokonanych zostało za pomocą cyfrowej dystrybucji.

Ponadto, według ujawnionych informacji, druga część przygód Geralta cieszy się niemałym zainteresowaniem na świecie – gra ma już czwarte miejsce na liście bestsellerów amerykańskiego serwisu amazon.com, drugie miejsce na amazon.co.uk (Anglia) oraz amazon.de (Niemcy) w kategorii gier na komputery stacjonarne. W tym miejscu warto także przytoczyć słowa samego Adama Kicińskiego, który powiedział: „To niesamowicie dobry wynik, dający mocne podstawy przypuszczać, że planowany nakład premierowy 1 mln egzemplarzy zostanie wyczerpany wcześniej niż zakładaliśmy”.

Widać więc wyraźnie, że nasza rodzima produkcja z całą pewnością odniesie spory sukces ekonomiczny i na pewno trafi w gusta Graczy z całego świata, będąc jednocześnie reklamą naszego wspaniałego państwa i wyznacznikiem dobrej gry fabularnej. A wszystko to już 17 maja!

A czy Wy macie już swojego Wiedźmina? Zawsze możecie kupić go prosto i tanio w

naszym sklepie

!

Zobacz również: Concurrence – nieoficjalna kontynuacja Another World na Gambler.pl