Fifa 12 – lepsza grafika, lepszy gameplay i „Football Club”

Podczas targów E3, EA zapowiedziała nową edycję najpopularniejszej na świecie gry o tematyce piłkarskiej. Sprawdź, co się zmieni w Fifie 12!
Fifa 12 zadebiutuje na jesieni

Fifa 12 zadebiutuje na jesieni

Podczas swojej konferencji na rozpoczynających się targach Electronic Entertainment Expo, zespół Electronic Arts zaprezentował nową odsłonę najpopularniejszej na świecie gry o piłce nożnej. Fifa 12 ma wnieść ze sobą wiele nowości, w tym zupełnie nowy system społecznościowy o nazwie EA Sports Football Club. To międzyplatformowa, społecznościowa integracja między użytkownikami, dzięki której gracze będą mogli komunikować się, sprawdzać statystyki, umawiać się na mecze i wiele, wiele więcej. Co ciekawe, Football Club dostępny będzie za darmo, dla posiadaczy wszystkich wersji piłkarskiej gry EA.

Z nowych technik warto wymienić „Taktyczną Obronę”, która pozwoli lepiej kontrolować piłkę oraz lepiej wykorzystywać koordynację, precyzję i balans zawodników, a także nowy „Silnik Zderzeń Zawodników”, mający zaoferować niezwykle realistyczną fizyczność w kontaktach piłkarzy. Bardziej realistyczne mają być także ruchy zawodników oraz odnoszone w trakcie spotkań kontuzje. Będzie można także o wiele precyzyjniej dryblować.

Fifa 12 ma zadebiutować na rynku 30 września 2011 roku. A na razie obejrzyjcie trailer z elementami gameplayu:

2
Źródło: EA
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.