Nawigacja z przeglądarką i Automapą

NavRoad na wakacje przygotował dwa nowe modele nawigacji satelitarnej, które można będzie zakupić wraz z licencją na AutoMapę, wzbogaconą niedawno o kilka nowych funkcji, jak informacje o sygnalizatorach świetlnych, a także oferująca takie funkcje, jak baza fotoradarów, asystent pasa ruchu, drogowskazy czy tryb 3D (bryły budynków). Obydwa modele opierają się na otwartym systemie operacyjnym, co pozwoli na instalowanie dowolnego oprogramowania.
Nawigacja z przeglądarką i Automapą

VIVO plus

VIVO plus

Model o nazwie VIVO plus wyposażony jest w 6-calowy dotykowy ekran LCD o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, procesor z zegarem 600 MHz, gniazdo kart microSD oraz moduł GPS Sirf Atlas V, który umożliwia prowadzenie do celu, nawet w tak trudnym dla nawigacji terenie, jak wąskie uliczki między wysokimi budynkami. Zastosowana w urządzeniu technologia SiRFAlwaysFix wykorzystująca algorytmy przewidywania pozycji satelitów praktycznie cały czas utrzymuje moduł GPS w stanie gorącego startu. Pozwala to szybko ustalić pozycję pojazdu podczas planowania trasy lub jazdy.

Cena NavRoad VIVO plus to około 700 złotych wraz z Automapą XL.

LEEO

LEEO

Drugim z urządzeń jest model LEEO. W smukłej i eleganckiej obudowie zmieszczono 7-calowy ekran dotykowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli, łączność Bluetooth (możliwość podłączenia zestawu głośnomówiącego i skorzystania z funkcji Automapa’ Traffic), transmiter FM, procesor z taktowaniem 600 MHz, moduł GPS z funkcją SiRFAlwaysFix, a także przeglądarkę internetową, z której można skorzystać po sparowaniu urządzenia z telefonem komórkowym, udostępniając połączenie. Oprócz tego, znajdziemu tu odtwarzacz multimediów oraz różnego rodzaju dodatki jak kalkulator, kalendarz czy e-booki.

Cena tego urządzenia wraz z Automapą wynosi około 1100 złotych.