Targeo udostępnia mapy Europy!

Planujesz wyjazd wakacyjny gdzieś w Europie? Teraz możesz skorzystać z serwisu Targeo.pl z mapami obejmującymi całą Europę, z informacją o hotelach i możliwością rezerwacji noclegu w specjalnych cenach internetowych.

Targeo otwiera się na Europę

Targeo otwiera się na Europę

Mapy Europy na Targeo.pl obejmują dokładnie ten sam obszar, który dostępny jest w oprogramowaniu nawigacyjnym AutoMapa EU. Użytkownicy Targeo mogą teraz wyszukiwać adresy z uwzględnieniem numeracji budynków, wyznaczać trasy i przeglądać mapy wybranych przez siebie terenów w Polsce i 44 krajach Europy. Rozszerzenie map Targeo.pl na całą Europę jest też dużym udogodnieniem dla użytkowników AutoMapy. Planowanie tras jest teraz możliwe od Moskwy do Lizbony i od Gibraltaru do Nordkapp, a wyznaczoną trasę można następnie wyeksportować do urządzenia nawigacyjnego. Mapy zawierają aktualnie ponad 5 milionów POI – interesujących miejsc, w tym wiele atrakcji turystycznych i ponad 200 tysięcy hoteli i miejsc noclegowych.

Nowością w Targeo jest możliwość rezerwacji noclegu bezpośrednio na mapie. Usługa została uruchomiona we współpracy z serwisem HRS.com i daje dostęp do specjalnych ofert dla rezerwacji internetowych w 61 tysiącach hoteli w całej Europie.

Powiązane treści:

Nawigacja GoClever w naszym rankingu.

1
Źródło: Targeo.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.