Diablo 3 będzie jednak naprawdę trudne

Do premiery Diablo 3 zostało jeszcze sporo czasu, ale już od pierwszych zapowiedzi tej produkcji trwają nieustannie ostre dyskusje fanów zarzucających Blizzard, że ich ukochana gra staje się za bardzo bajkowa i casualowa. Blizzard jednak ciągle uspakaja swoją wzburzoną społeczność.

Dzisiaj głos w tej sprawie zabrał niejaki Bashiok, jeden ze specjalistów do spraw kontaktów ze światową społecznością Graczy. Odpowiedział on serwisowi Diablo Incgamers na szereg pytań, w tym kilku dotyczących samej rozgrywki i jej poziomu trudności. Bashiok zarzeka się, że tworzona przez Blizzard gra będzie naprawdę trudna i złożona. Manager do spraw społeczności przestrzega także, aby nie oceniać całości po samej prezentacji jaką mogliśmy oglądnąć na targach E3, która z wiadomych rzeczy była przygotowywana z myślą o widowiskowości nie koniecznie pokazuje rzeczywistą rozgrywkę. Zresztą rzeczywiście nieco trudno jest oceniać rozbudowanego RPG po kilkunastu minutach zabawy na jednym poziomie.

Bashiok jednak przyznaje, że dla wielu weteranów na początku Diablo 3 może być rzeczywiście nieco za łatwe. Jednym wszystko ma zmienić się na wyższych poziomach trudności gdy przejdziemy grę już po raz pierwszy, a całość na Hell ma już naprawdę dać nam zdrowo w kość. Czyżby moby z zaklętymi błyskawicami miały powrócić? 😉

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.