Makowcy są wegetarianami, a Pececiarze kochają SF

Według badań znalezionych na portalu Hunch, statystyczny użytkownik Windows i OSX to zupełnie odmienne osoby. Dla przykładu, szansa na znalezienie Makowca-wegetarianina jest o 80 procent większa niż w przypadku Windowsiarza. Z kolei PC-towcy lubią słodzone napoje gazowane, jak cola czy oranżada, a Makowcy wolą bardziej egzotyczne smaki, jak piwo korzenne czy soki z rzadkich owoców. Obie grupy użytkowników uwielbiają frytki, ale tak jak Windowsiarze lubią małe i solone, tak Makowcy wolą je w stylu bistro.
Tak wyglądał Steve Jobs, kiedy zakładał firmę Apple - 1 kwietnia 1976 roku
Tak wyglądał Steve Jobs, kiedy zakładał firmę Apple - 1 kwietnia 1976 roku
'Wojna' fanów trwa od dawna. Poznajcie bliżej swojego 'wroga'!

‘Wojna’ fanów trwa od dawna. Poznajcie bliżej swojego ‘wroga’!

Szansa na znalezienie PC-towca w średnim wieku (35-49 lat) jest o 22 procent większa, niż w przypadku Makowców. U nich z kolei szansa jest o 22 procent większa, że dany użytkownik ma 18-34 lata.

Jeśli chodzi o politykę, to liberałowie to 36 procent PC-towców i 58 procent Makowców. Obie grupy są dobrze wykształcone: 54 procent Windowsiarzy i 67 procent Makowców ma wykształcenie wyższe. Szansa, że znajdziecie imprezowicza do wieczornej zabawy jest o 50 procent większa wśród użytkowników OSX. Fani Windows są raczej domatorami. Reszta infografiki poniżej. Tu link do oryginału.

Więcej:rynektrendy