Mobilna NK na wszystkich platformach

Opublikowano wersję NK Touch dla nowych telefonów Nokia z ekranem dotykowym oraz wersję dla smartfonów z systemem Android. Premiery produktowe uzupełnia akcja promująca mobilny internet, przeprowadzana wspólnie z Operą.
Nk.pl na wakacjach

Nk.pl na wakacjach

Premierową aplikacją jest portal nk.pl w wersji NK Touch. Program umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji komunikacyjnych NK na telefonach Nokia z ekranem dotykowym. Interfejs aplikacji został specjalnie przystosowany do obsługi z poziomu nowych urządzeń Nokia. NK Touch jest efektem współpracy nk.pl, Nokia oraz PSILOC. Program jest bezpłatnie udostępniony do pobrania w OVI sklepie.

Aplikacja Android łączy się z serwerami NK i umożliwia pełnoprawne korzystanie z serwisu. Program daje dostęp do takich funkcji portalu, jak m.in.: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych, galerie zdjęć, przeglądanie gości, czytanie powiadomień. Ważnym elementem aplikacji jest również tzw. „Książka telefoniczna” – funkcja umożliwiająca zadzwonienie do znajomego z NK bezpośrednio z poziomu jego profilu.

Pozostałe wersje mobilne NK dostępne dla użytkowników to strona Lajt oraz aplikacje Java, Nokia, Windows Mobile i iPhone.

Wraz z premierą nowych aplikacji mobilnych, NK oraz Opera Software rozpoczynają akcję „NK na wakacjach”. Jest ona skierowana do osób, które nie znają jeszcze dobrze mobilnego internetu. Na tej stronie użytkownicy mogą skorzystać z symulatora wersji Lajt. Dzięki temu, z poziomu komputera przetestują, jak zadziała NK w ich komórkach.

Ponadto Użytkownicy nk.pl mogą wziąć udział w konkursie NK i Nokia na oficjalnym koncie NK w komórce. Nagrodami są telefony z ekranem dotykowym kompatybilne z aplikacją NK Touch.

Źródło: Nasza klasa
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.