Plus uruchamia VoD – już od 54 groszy za film

Oferta VOD w Plusie to rewolucja na rynku serwisów tego typu w Polsce i charakteryzuje się prostotą płatności oraz niską ceną. Użytkownicy sieci Plus będą mogli oglądać pojedyncze filmy płacąc za nie SMSem lub subskrybować odnawialne co 30 dni pakiety umożliwiające dostęp do 5, 15 lub 30 filmów z Kolekcji Plusa. Płatność za oglądane filmy lub zakup pakietów nastąpi za pomocą SMSów. Cena za pojedynczy film wynosi od 3,69 zł brutto do 11,07 zł brutto w zależności od wybranej kategorii filmu. Co istotne, cena przy tej formie płatności w odróżnieniu od konkurencyjnych serwisów z ofertą VOD nie różni się od ceny w przypadku zapłaty np. kartą kredytową.
Plus uruchamia VoD – już od 54 groszy za film
Plus uruchamia niedrogą usługę VoD

Plus uruchamia niedrogą usługę VoD

Najbardziej atrakcyjną ofertą, dostępną wyłącznie dla klientów Plusa są trzy pakiety udostępniające filmy z Kolekcji Plusa w najniższych na rynku cenach za film: pakiet 5 filmów za 5 zł brutto, 15 filmów za 10 zł brutto i 30 filmów za 16 zł brutto. Koszt obejrzenia pojedynczego filmu to odpowiednio 1 zł, 67 gr i 54 gr za film! Żeby skorzystać z pakietowej oferty VoD, wystarczy zarejestrować się na stronie: www.tvscreen.pl i wybrać jeden z trzech pakietów dostępów do filmów wysyłając SMS aktywujący.

Jedynym warunkiem korzystania z nowej oferty jest posiadanie numeru w sieci Plus. Oferta jest dostępna dla użytkowników wszystkich ofert: Plus abonament, Plus Mix, Plus na kartę czy Internetu w Plusie.

W ofercie mają pojawiać się także tytuły, które będzie można obejrzeć jeszcze przed ich premierą na DVD, w tym między innymi “Władcy umysłów” z Mattem Damonem i Emily Blunt.

Jak uważacie, opłaca się?