Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny za 799 zł

Zredukowanie ceny urządzenia jest odpowiedzią na zaostrzającą się konkurencję w tym segmencie rynku. Dla firmy Hannspree to doskonała okazja na dotarcie do klientów, dla których tablety były do tej pory zbyt drogie.
Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny za 799 zł

Dodatkową zachętą do zakupu HANNSpada jest z pewnością aktualizacja oprogramowania. Została ona automatycznie dostarczona do wszystkich urządzeń, podłączonych do Internetu. Jej zainstalowanie owocuje m.in. pełnym spolonizowaniem systemu operacyjnego (zarówno Androida, jak i nakładki Tap ‘n Tap).

Aktualizacja wyposażyła HANNSpad w pakiet oprogramowania biurowego firmy SoftMaker, mający zmienić urządzenie w dobre narzędzie do pracy. W jego skład wchodzą edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz aplikacja do edycji i tworzenia prezentacji multimedialnych. Warto podkreślić, że cena detaliczna tego pakietu to ok. 50 euro – ale użytkownicy tabletu Hannspree otrzymają go nieodpłatnie.

W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono również zmiany zwiększające wydajność urządzenia, a także nowe opcje konfigurowania systemu i interfejsu.

Urządzenie firmy Hannspree wyposażone jest w 10,1-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy obsługujący technologię multitouch, procesor NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny Android 2.2 (z nakładką wprowadzającą funkcje typowo tabletowe). Urządzenie nadaje się do surfowania po Internecie (atutem jest pełna obsługa technologii Adobe Flash), pracy z dokumentami, korzystania z serwisów społecznościowych, czytania e-książek, oglądania filmów (również w HD) czy uruchamiania gier.

Przetestowaliśmy HannsPad-a, tu jest nasza opinia: Test tabletu HannsPad: Zamiast iPada 2?