Zaktualizowany tablet HANNSpad dostępny za 799 zł

Firma Hannspree obniżyła cenę swojego tabletu HANNSpad – urządzenie w sieciach Selgros kosztuje teraz tylko 799 zł. Producent udostępnił jednocześnie aktualizację, dzięki której tablet wyposażony jest w kompletny pakiet oprogramowania biurowego oraz cały zestaw nowych funkcji i usprawnień.

Zredukowanie ceny urządzenia jest odpowiedzią na zaostrzającą się konkurencję w tym segmencie rynku. Dla firmy Hannspree to doskonała okazja na dotarcie do klientów, dla których tablety były do tej pory zbyt drogie.

Dodatkową zachętą do zakupu HANNSpada jest z pewnością aktualizacja oprogramowania. Została ona automatycznie dostarczona do wszystkich urządzeń, podłączonych do Internetu. Jej zainstalowanie owocuje m.in. pełnym spolonizowaniem systemu operacyjnego (zarówno Androida, jak i nakładki Tap ‚n Tap).

Aktualizacja wyposażyła HANNSpad w pakiet oprogramowania biurowego firmy SoftMaker, mający zmienić urządzenie w dobre narzędzie do pracy. W jego skład wchodzą edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny oraz aplikacja do edycji i tworzenia prezentacji multimedialnych. Warto podkreślić, że cena detaliczna tego pakietu to ok. 50 euro – ale użytkownicy tabletu Hannspree otrzymają go nieodpłatnie.

W najnowszej wersji oprogramowania wprowadzono również zmiany zwiększające wydajność urządzenia, a także nowe opcje konfigurowania systemu i interfejsu.

Urządzenie firmy Hannspree wyposażone jest w 10,1-calowy, pojemnościowy ekran dotykowy obsługujący technologię multitouch, procesor NVIDIA Tegra 2 oraz system operacyjny Android 2.2 (z nakładką wprowadzającą funkcje typowo tabletowe). Urządzenie nadaje się do surfowania po Internecie (atutem jest pełna obsługa technologii Adobe Flash), pracy z dokumentami, korzystania z serwisów społecznościowych, czytania e-książek, oglądania filmów (również w HD) czy uruchamiania gier.

Przetestowaliśmy HannsPad-a, tu jest nasza opinia: Test tabletu HannsPad: Zamiast iPada 2?

1
Źródło: Hannspree
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.