To nie jest render - tak wygląda gra

Błąd w Need for Speed? Electronic Arts dziękuje za zgłoszenie, i…

"Założymy, że problem został rozwiązany, jeżeli nie otrzymamy od Ciebie wiadomości w czasie 144 godzin."

Need for Speed Hot Pursuit

Need for Speed Hot Pursuit

Need for Speed: Hot Pursuit przez większość osób uważane jest za znakomitą grę, również u nas dostała bardzo wysokie noty. Jednak jak prawie każdy tak złożony program komputerowy, nie jest wolna od błędów. Jeden z nich znalazł nasz Czytelnik, który niezwłocznie poinformował o tym Electronic Arts.

Opisał on przypadek wersji dla Windows, w której jest możliwe przypisanie funkcji „Zatwierdź” do klawisza Escape, którego funkcja jest ustawiona „na sztywno” na wychodzenie z menu. W efekcie niemożliwym jest poruszanie się po menu gry, a sama gra w żaden sposób nie ostrzega o zaistniałym konflikcie. Nawet jej reinstalacja nie pomaga. Nasz Czytelnik, zamiast zastanawiać się gdzie Need for Speed trzyma swoje pliki konfiguracyjne mimo usunięcia samej gry, po prostu zainstalował cały Windows na nowo. Nietrudno się domyślić, że dużo graczy również nie będzie na tyle zaawansowana, by grzebać po folderach i usuwać pojedyncze pliki z systemu. Sytuacja kłopotliwa, do usunięcia przez drobną łątkę do gry. Reakcję Electronic Arts cytujemy poniżej: Witam serdecznie,
Dziękujemy za kontakt z Centrum Pomocy Technicznej Electronic Arts.
Przekazałam informacje deweloperom, dziękuję i przepraszam za wszelkie niedogodności.
Pozdrawiam.
Założymy, że problem został rozwiązany, jeżeli nie otrzymamy od Ciebie wiadomości w czasie 144 godzin.

Innymi słowy, jeżeli łatka nie pojawi się w ciągu najbliższych sześciu dni, Electronic Arts prosi o przypomnienie się z problemem. Wiemy, że nieco się czepiamy i zapewne ostatnie zdanie jest generowane automatycznie, ale zdecydowanie poprawiło nam humor w ten deszczowy poniedziałek, a szczególnie to hiperdokładne, godzinowe wyliczenie;-)

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News