Gra z Rambo w roli głównej w przyszłym roku

Firma Reef Entertainmet poinformowała o wykupieniu przez nią praw na stworzenie gry związanej ze słynnym Johnem Rambo, weteranem wojny w Wietnamie, którego popisy mogliśmy oglądać w naprawdę wielu filmach.

Niestety tytuł gry pozostaje dalej wielką niewiadomą. Z ujawnionych informacji wiemy jedynie, że produkcja zawita na sklepowych półkach w przyszłym roku, i dostępna będzie w wersjach na pecety, Xboksy 360 oraz PlayStation 3. ”

Wirtualny Rambo”

zapewnić ma wiele emocjonującej akcji oraz specyficzny klimat, dzięki którym filmy o losach Weterana wojny w Wietnamie zyskały tak dużą popularność. Nieco od siebie dołożył również w tym temacie prezes firmy Reef Entertainmet, który powiedział:

„Jestem wielkim fanem filmów z Sylvestrem Stallone, zatem kiedy tylko pojawiła się możliwość wykupienia praw od firmy StudioCanal, wyciągnęliśmy po nie obie ręce. Zważywszy, że filmy z serii Rambo odniosły ogromny sukces, a międzynarodowy apetyt na produkcje typu Expendables 2 rośnie cały czas, stwierdziliśmy, że jest to odpowiedni moment, aby stworzyć coś na tej licencji”.

Na tę chwilę ciężko jest stwierdzić, czy gra może mieć jakikolwiek potencjał. Pierwsze filmy z cyklu Rambo zarobiły jednak do tej pory całkiem sporą sumkę – około 600 milionów dolarów – w związku z tym myślę, że dobrze wykonana produkcja w tym klimacie, naprawdę może się spodobać. Pozostaje zatem czekać do ujawnienia bardziej szczegółowych informacji, pierwszych screenów oraz gameplay’ów!

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.