HD Voice w sieci T-Mobile

Dzięki technologii HD Voice jakość i słyszalność dźwięku ma być kilkukrotnie lepsza w porównaniu do standardowej, dzięki czemu klient uzyskuje znaczącą poprawę komfortu rozmowy w szczególności w głośnym otoczeniu. HD Voice ułatwia także korzystanie z telefonu osobom, które dotychczas ze względu na wady słuchu nie mogły korzystać z telefonu lub korzystały z niego w ograniczonym zakresie.
HD Voice w sieci T-Mobile
Nowa, darmowa usługa w T-Mobile.pl

Nowa, darmowa usługa w T-Mobile.pl

Prowadzenie rozmów w HD Voice możliwe jest w zasięgu całej sieci 3G T-Mobile oraz części sieci 2G, co odpowiada 70% populacji kraju, a do końca 2011 roku nowa technologia dostępna będzie w całej sieci operatora.

W chwili obecnej w sieci T-Mobile w Polsce działa ponad 700 tys. aparatów obsługujących HD Voice. T-Mobile oferuje klientom 17 modeli aparatów różnych producentów. Liczba odpowiednich aparatów w ofercie T-Mobile będzie stale rosnąć. Usługa HD Voice jest aktywna, gdy rozmówcy znajdują się w zasięgu technologii i korzystają z aparatów wspierających usługę Uruchomienie oferty nie wymaga żadnych działań ze strony klienta; usługa jest dostępna automatycznie i bezpłatnie.