HD Voice w sieci T-Mobile

T-Mobile jako pierwszy w Polsce umożliwia klientom prowadzenie rozmów w jakości HD. Z nowej usługi klienci mogą korzystać za darmo.
Nowa, darmowa usługa w T-Mobile.pl
Nowa, darmowa usługa w T-Mobile.pl

Dzięki technologii HD Voice jakość i słyszalność dźwięku ma być kilkukrotnie lepsza w porównaniu do standardowej, dzięki czemu klient uzyskuje znaczącą poprawę komfortu rozmowy w szczególności w głośnym otoczeniu. HD Voice ułatwia także korzystanie z telefonu osobom, które dotychczas ze względu na wady słuchu nie mogły korzystać z telefonu lub korzystały z niego w ograniczonym zakresie.

Prowadzenie rozmów w HD Voice możliwe jest w zasięgu całej sieci 3G T-Mobile oraz części sieci 2G, co odpowiada 70% populacji kraju, a do końca 2011 roku nowa technologia dostępna będzie w całej sieci operatora.

W chwili obecnej w sieci T-Mobile w Polsce działa ponad 700 tys. aparatów obsługujących HD Voice. T-Mobile oferuje klientom 17 modeli aparatów różnych producentów. Liczba odpowiednich aparatów w ofercie T-Mobile będzie stale rosnąć. Usługa HD Voice jest aktywna, gdy rozmówcy znajdują się w zasięgu technologii i korzystają z aparatów wspierających usługę Uruchomienie oferty nie wymaga żadnych działań ze strony klienta; usługa jest dostępna automatycznie i bezpłatnie.

Źródło: PTC
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.