Konkurs z 3D w tle – wygraj słuchawkę BT!

Konkurs z 3D w tle – wygraj słuchawkę BT!

Inwazja 3D wydaje się być nie do zatrzymania – “trzeci wymiar” pojawia się po prostu wszędzie. Ostatnio miałem okazję przetestować smartfona LG Swift 3D, który, jak sama nazwa wskazuje, jest “trójwymiarowy” pod wieloma względami. Jak wypadł? Całkiem nieźle – zresztą, zerknijcie sami.

Muszę przyznać, że sam nie zaliczam się do zwolenników powszechnej “trójwymiaryzacji” elektroniki, ale otacza mnie wielu entuzjastów 3D, dla których ta technologia to jedna z najbardziej oczekiwanych innowacji ostatnich lat.

Chciałbym poznać wasze zdanie o 3D – przygotowałem mini-konkurs z dwoma pytaniami. Oto one:

  • Na czym polega technologia 3D w telefonie i dlaczego można ją zobaczyć bez okularów?
  • Jaki moment z twojego życia chciał byś uwiecznić aparatem 3D w telefonie?

Odpowiedzi krótkie i do rzeczy ślijcie na adres [email protected] do 04.09.2011 (najbliższa niedziela), a ja wybiorę wśród nich tą, której autor dostanie słuchawkę Bluetooth LG HBM 585 (nagrodę ufundowało LG – dziękuję!)

Każdy może wysłać jeden mail z odpowiedziami, ostatni mail przyjmuję w niedzielę, 04.09.2011 o 23.59, zwycięzcę ogłoszę w aktualizacji tego postu, jednocześnie odzywając się do niego mailowo nie później, niż do końca poniedziałku 05.09.2011, pełen regulamin dostępny jest tutaj.