Konkurs z 3D w tle – wygraj słuchawkę BT!

Po ostatnim zalewie sprzętu 3D zacząłem zastanawiać się nad przyszłością i teraźniejszością tej technologii. Mam dla was kilka pytań, za odpowiedź na które możecie wygrać ładny gadżecik... Odpowiecie?

Inwazja 3D wydaje się być nie do zatrzymania – „trzeci wymiar” pojawia się po prostu wszędzie. Ostatnio miałem okazję przetestować smartfona LG Swift 3D, który, jak sama nazwa wskazuje, jest „trójwymiarowy” pod wieloma względami. Jak wypadł? Całkiem nieźle – zresztą, zerknijcie sami.

Muszę przyznać, że sam nie zaliczam się do zwolenników powszechnej „trójwymiaryzacji” elektroniki, ale otacza mnie wielu entuzjastów 3D, dla których ta technologia to jedna z najbardziej oczekiwanych innowacji ostatnich lat.

Chciałbym poznać wasze zdanie o 3D – przygotowałem mini-konkurs z dwoma pytaniami. Oto one:

  • Na czym polega technologia 3D w telefonie i dlaczego można ją zobaczyć bez okularów?
  • Jaki moment z twojego życia chciał byś uwiecznić aparatem 3D w telefonie?

Odpowiedzi krótkie i do rzeczy ślijcie na adres [email protected] do 04.09.2011 (najbliższa niedziela), a ja wybiorę wśród nich tą, której autor dostanie słuchawkę Bluetooth LG HBM 585 (nagrodę ufundowało LG – dziękuję!)

Każdy może wysłać jeden mail z odpowiedziami, ostatni mail przyjmuję w niedzielę, 04.09.2011 o 23.59, zwycięzcę ogłoszę w aktualizacji tego postu, jednocześnie odzywając się do niego mailowo nie później, niż do końca poniedziałku 05.09.2011, pełen regulamin dostępny jest tutaj.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.