Nowe gry z efektami graficznymi tylko dla Tegry

Nowe gry Trainz Simulator oraz Arma II: Firing Zone z efektami graficznymi wyświetlanymi tylko przez urządzenia wyposażone w układ NVIDIA Tegra.

Firma NVIDIA informuje o dostępności w Android Market oraz w Tegra Zone najnowszych gier wykorzystujących efekty graficzne, możliwe do obejrzenia tylko na urządzeniach mobilnych wyposażonych w procesor NVIDIA Tegra 2. Tegra Zone to specjalna aplikacja, z poziomu której można łatwo wyszukiwać najlepsze gry dla Androida, zoptymalizowane właśnie dla procesora Tegra 2.

Trainz Simulator jest znanym od wielu lat symulatorem pociągów. Teraz do rodziny dołącza wersja na platformy mobilne. Dodatkowo, aplikacja wykorzystuje w pełni dwurdzeniową architekturę procesora NVIDIA Tegra do generowania refleksów świetlnych, oraz efektów pogodowych.

Arma II: Firing Range jest symulatorem strzelnicy wojskowej. Aplikacja zawiera kilkadziesiąt pieczołowicie wykonanych modelów broni, ­zarówno krótkiej, długiej jak i automatycznej. Oferuje ponadto kilka rodzajów strzelnic, będących swoistymi trybami gry, a także tablice wyników, na których można porównać swoje osiągnięcia z innymi graczami z całego świata. Wszystko to dostępne wyłącznie na NVIDIA Tegra Zone.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.