Skanowanie jeszcze nigdy nie było tak proste

Nowe urządzenie koreańskiego producenta wyposażone jest w specjalnie opracowaną technologię, przez co obsługa funkcji skanowania w myszy LSM-100 jest znacznie wygodniejsza niż w przypadku tradycyjnych skanerów. Wystarczy przytrzymać przycisk Smart Scan znajdujący się z lewej strony myszy i przeciągnąć urządzenie nad wybranym dokumentem. Zeskanowany obraz można następnie zapisać w jednym z wielu formatów (PNG, JPEG, TIFF, BMP, PDF, XLS i DOC) lub przeciągnąć do odpowiedniej aplikacji.
Skanowanie jeszcze nigdy nie było tak proste
Inteligentne skanowanie z myszką LG

Inteligentne skanowanie z myszką LG

Mysz LSM-100 jest także wyposażona w opracowaną przez LG technologię rozpoznawania znaków OCR, konwertującą zeskanowany tekst na dokument Microsoft Word, który użytkownik może potem edytować i dowolnie modyfikować zgodnie ze swoimi potrzebami. Technologia OCR eliminuje konieczność ręcznego przepisywania tekstu z wydrukowanych dokumentów.

Urządzenie nie jest ograniczone ramką obszaru skanowania, dzięki czemu poradzi więc sobie nawet ze stronami w formacie A3 — czyli większymi niż w przypadku większości tradycyjnych skanerów przenośnych. Zmodernizowano też samą technologię skanowania, dzięki czemu obsługuje ona szybsze przesuwanie, a skanowanie stron w uniwersalnych formatach przebiega szybko i sprawnie.

W Wielkiej Brytanii cena nowej, skanującej myszki wyniesie 90 funtów (ok. 450 złotych).