T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię

E-booki na T-Mobile.pl
T-Mobile otwiera wirtualną księgarnię

E-booki na T-Mobile.pl

Księgozbiór zawiera różnorodne pozycje od lektur szkolnych, poprzez klasyków, do najnowszych bestsellerów. Lista dostępnych pozycji będzie stale rozszerzana.

W ofercie księgarni T-Mobile obok płatnych pozycji będą dostępne również e-booki bezpłatne. Większość książek posiada bezpłatną wersję demonstracyjną, dzięki której czytelnik może łatwiej podjąć decyzję o zakupie. Dla fanów literatury regularnie kupujących książki dostępna jest także usługa subskrypcyjna, w której co miesiąc, za stałą kwotę 14,99 zł czytelnik może kupić jedną, dowolną książkę z grupy subskrypcyjnej o wartości nawet ponad 30 złotych.

Wirtualna księgarnia jest dostępna na stronie www.t-mobile.pl/ebooki.Korzystanie z jej zasobów umożliwiają bezpłatne aplikacje, które można pobrać ze strony księgarni i zainstalować na komputerze oraz na smartfonie. Wyjątkową cechą aplikacji jest możliwość współdzielenia książek pomiędzy tymi urządzeniami, tak aby mieć je zawsze pod ręką. Przypadkowo skasowaną książkę można z łatwością odzyskać, synchronizując aplikację ze swoim kontem w księgarni. Aplikacja jest dostępna dla urządzeń mobilnych z systemem Android, a w planach jest udostępnienie jej również dla użytkowników systemów Apple iOS oraz Samsung Bada.

Księgarnię T-Mobile cechuje wygodny system płatności, w którym wartość zakupów zostanie bezpośrednio doliczona do rachunku telefonicznego lub pobrana z konta użytkownika.