TomTom HD Traffic dostępny w aplikacji TomTom na iPhone

Najnowsza wersja aplikacji TomTom pozwala na zaplanowanie do pięciu miejsc pośrednich podczas długich podróży i dostarcza aktualnych informacji na temat ruchu drogowego dzięki TomTom HD Traffic.

TomTom udostępnił nową wersję aplikacji TomTom dedykowaną smartfonom iPhone, w której znajdziemy nowe funkcje: planowanie trasy typu multi-stop i wykorzystanie technologii TomTom HD Traffic. Obie te funkcjonalności są po raz pierwszy dostępne w polskich wersjach aplikacji i ułatwiają kierowcom planowanie trasy poprzez aktualne informacje o ruchu drogowym oraz możliwość uwzględnienia do pięciu punktów pośrednich.

Użytkownicy nowej wersji aplikacji mogą korzystać teraz także z technologii TomTom HD Traffic, dzięki której dostarczane są aktualne informacje o sytuacji na drodze. Dane pochodzą z wielu źródeł. Dodatkowo, informacje aktualizowane są co dwie minuty.

Trasy typu multi-stop umożliwiają kierowcy planowanie podróży uwzględniającej postój na stacji benzynowej, adres przyjaciół, których chce odebrać oraz warte zobaczenia atrakcje turystyczne na trasie do wybranego miejsca docelowego. Dzięki tej funkcji nie trzeba już za każdym razem planować nowej trasy do poszczególnych punktów, co więcej kierowca będzie znał dokładny czas dojazdu do celu z uwzględnieniem punktów pośrednich.

Nowa wersja aplikacji dostarcza również najnowsze mapy, które obejmują ostatnie zmiany na drogach. Dodatkowo, baza fotoradarów została uzupełniona, dzięki czemu kierowcy mogą być bezpieczni na drodze i unikać mandatów.

„W TomTom staramy się stworzyć nawigację, która będzie przyjazna i łatwa w obsłudze” – zapewnia Magdalena Marciniszyn, Marketing Manager w TomTom Polska „Nowe funkcje dostępne w aplikacji TomTom odpowiadają na potrzeby użytkowników, którzy żyją w ciągłym pośpiechu, a jednocześnie cenią swój czas. TomTom HD Traffic i tryb typu multi-stop dostarczają użytkownikowi dokładnej informacji o czasie planowanej podróży oraz umożliwiają wybranie optymalnej trasy. Jestem przekonana, że z tymi funkcjami podróż będzie przyjemniejsza i wolna od stresu.”

Dedykowana smartfonom aplikacja TomTom, wersja 1.8, jest dostępna w App Store. Regionalne i kontynentalne wersje aplikacji są już dostępne dla modeli iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G i iPod touch na stronie www.tomtom.com/tomtom-app.

0
Źródło: TomTom
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.