AutoMapa iOS 2.0 dostępna w AppStore

AutoMapa zyskuje nowe funkcje, znane z wersji na inne systemy operacyjne.

Wraz z nową wersją AutoMapy iOS, użytkownicy iPhone oraz iPadów 3G otrzymują dostęp do danych o korkach i natężeniu ruchu drogowego w czasie rzeczywistym. System AutoMapa Traffic i technologia LiveDrive! zamieniają iPhone i iPady w skuteczne narzędzie nawigacyjne, które pozwoli pokonać korki i inne utrudnienia na drodze. Użytkownicy AutoMapy iOS mają również możliwość podglądu wizualizacji natężenia ruchu drogowego na terenie całego kraju.

Wraz z nową wersją, AutoMapa wprowadza nowy system subskrypcji aktualizacji map oraz programu dla użytkowników urządzeń Apple. Kupując starter programu AutoMapa Polska iOS w cenie 4.99 Euro, użytkownik otrzymuje możliwość korzystania przez 7 dni ze wszystkich funkcji programu, w tym z technologii LiveDrive! pozwalającej na nawigację z uwzględnieniem aktualnej sytuacji drogowej. Po tym czasie, użytkownicy AutoMapy mogą skorzystać z jednej z trzech wygodnych form zakupu subskrypcji:

  • 7-dniowej w cenie 4,99 Euro
  • 90-dniowej w cenie 14,99 Euro
  • rocznej w cenie 29,99 Euro

Po wygaśnięciu subskrypcji, użytkownicy nadal mogą korzystać z przeglądarki mapy oraz bazy ponad 600 tysięcy Użytecznych Punktów (POI). Dotychczasowi użytkownicy AutoMapy iOS posiadający ważną subskrypcję mogą pobrać tę aktualizację bez dodatkowych opłat.

Najnowsza wersja AutoMapy iOS zawiera oczekiwane dostosowanie grafiki do wyświetlaczy Retina Display stosowanych w urządzeniach iPhone. Wprowadza również Asystenta Pasa Ruchu –pomocne narzędzie informujące kierowcę o tym, który pas ruchu powinien zająć podczas przejazdu przez skrzyżowanie, aby płynnie i bezbłędnie przejechać przez najtrudniejsze nawet skrzyżowania i rozjazdy. Dzięki temu, bogata w szczegóły i dane topograficzne mapa wygląda efektownie i poprawia komfort nawigowania.

Wszyscy użytkownicy urządzeń iPhone 3GS/ 4 oraz iPadów 3G mogą pobrać AutoMapę Polska iOS 2.0 bezpośrednio z AppStore.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News