Call of Duty: Elite – znamy ceny i możliwości

Call of Duty Elite to internetowa usługa dla fanów kultowej serii gier wideo. Część będzie darmowa, jednak dostęp do niektórych treści będzie płatny.
Call of Duty: Elite

Call of Duty: Elite

Wiemy już ile trzeba będzie zapłacić, by wycisnąć wszystko z Call of Duty Elite. Opłata roczna wynosi 49,95 dolara i jest to oficjalna cena. Obecnie trwają testy serwisu, data premiery wyznaczona jest na 8 listopada, czyli na dzień, w którym pokaże się gra Call of Duty: Modern Warfare 3. Dzięki usłudze będzie możliwe stworzenie profilu gracza, dołączanie do grup i klanów, a także zyskamy dostęp do encyklopedii map i broni. Będzie możliwe również umieszczanie filmików z gry, a także dostęp z poziomu iOS-a, Androida i Windows Phone.

Za roczną opłatą 49,95 dolara, będziemy mogli pobierać wszystkie dodatki za darmo (co miesiąc mają się pokazywać nowe mapy, tryby gry i misje), będziemy mieli więcej opcji w budowaniu klanów a także więcej przestrzeni dyskowej. Call of Duty Elite będzie można otrzymać za darmo, pod warunkiem zakupu edycji kolekcjonerskiej gry Modern Warfare 3.

0
Źródło: Activision Blizzard
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.