Lubię poniedziałki: 10 hitów dla nerdów. Tak, dla ciebie!

Bez względu na preferowany przez was gatunek muzyki, lubicie parodie. Szczególnie takie, w których pojawiają się motywy z Gwiezdnych Wojen, gier MMO, starych, dobrych systemów RPG, gier na Commodore 64, i tak dalej. Na dzisiaj zebraliśmy dla Was aż 10 hitów, które z każdej imprezy zrobią... No cóż, imprezę dla nerdów.

UWAGA!

Dodatkowo, miło mi ogłosić, że udało nam się wygospodarować nieco nagród do rozdania naszym kochanym czytelnikom (tak, chodzi o Was, serio), a więc szybki

konkurs dla chętnych

: kto pierwszy spośród grona naszych zarejestrowanych użytkowników poda wszystkie tytuły oryginalnych utworów (najlepiej z linkiem do youtube, bo my w redakcji nie jesteśmy na bieżąco z listami przebojów), których parodie prezentujemy poniżej,

wygrywa książkę

(do wyboru: „PHP – obiekty, wzorce, narzędzia” / „OpenGL – księga eksperta” / „Visual Studio 2010 – księga eksperta” / „Sieci komputerowe – Biblia” ). Zapraszamy do oglądania, słuchania i komentowania:

„I Kissed A Nerd” by Damsels of Dorkington

„Geek and Gamer Girls” Team Unicorn

„Primeday” by TeddieFilms

„Roll a D6′′ – Broken Record Films

„Video Game Girl” by Parry Gripp

„Tonight I’m Frakking You” – Break.com

„Galactic Empire State of Mind” – Break.com

„Fett’s Vette” – MC Chris

„White & Nerdy” – Weird Al Yankovic

Do You Wanna Date My Avatar – The Guild

„Game On” – The Guild

Źródło: Nerdbastards
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.