Nawigacja Cruser Sigma 4.net z dostępem do Internetu

Dzięki łącz nawigacja wykorzystuje online wszystkie możliwości omijania korków i innych utrudnień drogowych, jakie daje AutoMapa Traffic LiveDrive! Płynną i szybką obsługę map pracujących w trybie 3D mają gwarantować procesor MediaTek i pamięć operacyjna 128MB.

Dzięki wykorzystaniu telefonu komórkowego jako modemu, nawigacja umożliwia również dostęp do Internetu przez wbudowaną przeglądarkę internetową. Połączenie z Internetem jest także wykorzystywane do pobierania najświeższych danych online o korkach i innych utrudnieniach w ruchu drogowym przez AutoMapę Traffic LiveDrive!

Wielu użytkowników nawigacji zainteresują wyniki przeprowadzonych testów, które wykazały, iż Cruser Sigma 4.net łączy się z satelitami i ustala pozycję w ciągu zaledwie kilkunastu sekund. Jest to obecnie zdecydowanie jeden z najlepszych wyników na rynku. Nie są to jednak nasze testy, te jeszcze własnoręcznie potwierdzimy.

Nawigacja Cruser Sigma 4.net posiada także rozbudowane funkcje współpracy z telefonem komórkowym. Może działać jako zestaw głośnomówiący, który pozwala na wykonywanie połączeń wychodzących i odbieranie połączeń przychodzących. Nawigacja zapamiętuje historię wybranych numerów oraz umożliwia import książki adresowej z telefonu. Warto też zwrócić uwagę na dużą ilość dodatkowych, przydatnych funkcji, np. odtwarzacz plików multimedialnych, kalendarz, kalkulator, notatnik oraz czytnik plików tekstowych.

Powiązane treści:

Nawigacja samochodowa – jaką wybrać?