Nowa wersja ABBYY FineReader 11 dostępna w Polsce

Wydajność programu ABBYY FineReader 11 została zoptymalizowana poprzez wprowadzenie nowych trybów przetwarzania:
Nowa wersja ABBYY FineReader 11 dostępna w Polsce
ABBYY FineReader 11

ABBYY FineReader 11

  • nowy tryb czarno-biały – do przekształcania zwykłych dokumentów, takich jak umowy, gazety, książki itp.
  • ulepszony tryb szybkiego przetwarzania – umożliwia nawet o 70 % szybsze przetwarzanie w porównaniu z trybem domyślnym. Opcja ta sprawdza się w projektach, w przypadku których zasadnicze znaczenie ma prędkość, np. tworzenie archiwów z przeszukiwalnymi plikami PDF.
  • łatwe i elastyczne tworzenie książek elektronicznych – możliwość przekształcania dokumentów papierowych i obrazów tekstu na pliki w różnych formatach obsługiwanych przez czytniki e-booków, tablety i smartfony (.ePub -Electronic Publication) i.fb2 -FictionBook).

Dzięki usprawnionemu mechanizmowi ADRT firmy ABBYY, FineReader 11 ma lepiej radzić sobie z wykrywaniem pionowych nagłówków, a także uwag na marginesie, wykresów, tabel i stylów, minimalizując zapotrzebowanie na nieuniknioną zwykle ręczną korektę. Dotyczy to nie tylko dokumentów programu Microsoft Word, lecz także w plikach ODT programu Writer z pakietu OpenOffice.org. Generując pliki PDF aplikacja rozpoznaje i odtwarza zakładki tworzące układ dokumentu, dzięki czemu poruszanie się po nim i czytanie są ułatwione.

ABBYY FineReader 11 wyposażony jest w usprawniony interfejs użytkownika, który pomaga w szybszym uzyskiwaniu wyników pracy z dokumentami. Program ma możliwość przetwarzania dużych partii dokumentów oraz szybkiego sortowania i rozdzielania stron pomiędzy poszczególne dokumenty. Nowy edytor stylów pomaga edytować rozpoznane dokumenty wprost w oknie programu ABBYY FineReader oraz umożliwia przeglądanie, modyfikowanie i scalanie stylów tekstu na przestrzeni całego dokumentu. Usprawniony edytor obrazów wyposażony jest w kompleksowy zestaw wydajnych narzędzi do wstępnego przetwarzania obrazu, które pozwalają uzyskać optymalne wyniki rozpoznawania.

FineReader 11 dysponuje ponadto usprawnionym mechanizmem kompresji MRC, który pozwala uzyskać pliki nawet o 80% mniejsze, niż w poprzedniej wersji. Nową wersję programu uzupełniono o obsługę języków arabskiego, wietnamskiego i turkmeńskiego (łacińskiego), dzięki czemu rozpoznaje obecnie 189 języków.

ABBYY FineReader 11 Corporate Edition stworzono z myślą o średniej wielkości przedsiębiorstwach, a także działach firm i grupach roboczych. Aplikacja została wyposażona w dodatkowe narzędzia do pracy grupowej i zwiększające wydajność. Ulepszona funkcja Hot Folder&Scheduling umożliwia m.in. elastyczne planowanie zadań związanych z przekształcaniem dokumentów w oparciu o predefiniowane przedziały czasu (co minutę, dzień, tydzień lub miesiąc).

Opcja usuwania informacji wrażliwych za pomocą funkcji redakcji pozwala ukryć poufne informacje we wszystkich obsługiwanych dokumentach wynikowych. Informacje poufne można usunąć, a następnie zastąpić czarnym paskiem lub czarnymi kropkami na wszystkich warstwach dokumentu. Z kolei ABBYY Business Card Reader to aplikacja, która pozwala użytkownikom ABBYY FineReader 11 w wersji Corporate Edition na szybkie i dokładne przekształcanie zeskanowanych wizytówek, a następnie zapisanie wyodrębnionych danych w formacie vCard lub bezpośrednio w kontaktach programu Microsoft Outlook.

Program ABBYY FineReader 11 dostępny jest w dwóch wersjach (Professional Edition i Corporate Edition).

Ceny netto:

  • ABBYY FineReader 11 Professional Edition – 559 zł netto
  • ABBYY FineReader 11 Professional Edition Upgrade – 399 zł netto
  • ABBYY FineReader 11 Corporate Edition – 1 149 zł netto
  • ABBYY FineReader 11 Corporate Edition Upgrade – 787 zł netto