Polska nawigacja w Android Market

MapaMap to pierwszy Polski system nawigacji GPS, który pojawił się w Android Market.

MapaMap dla urządzeń mobilnych z systemem Android to nawigacja „od drzwi do drzwi” ze wszystkimi niezbędnymi informacjami wymaganymi w nawigacji samochodowej po Polsce. Oprócz prowadzenia zakręt po zakręcie, MapaMap ostrzeże przed stojącym na drodze fotoradarem, przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz pozwoli wyszukać dowolny obiekt POI. MapaMap w Android Market dostępna jest zarówno dla smartfonów, jak i tabletów. Samo pobranie i instalacja programu jest bezpłatna, natomiast do pełnej jego aktywacji należy zakupić licencję na korzystanie z mapy Polski. Licencje pod postacią numerów seryjnych producent oferuje poprzez stronę produktu www.MapaMap.pl.

Raz zakupiona licencja na korzystanie z wyjątkowo dokładnej mapy Polski nie jest ograniczona czasowo. Dodatkowo podczas procesu instalacji cały system nawigacyjny MapaMap wraz z pełnym pakietem map zostanie zainstalowany w pamięci urządzenia lub na karcie pamięci SD. Dzięki czemu wszystkie mapy będą dostępne z poziomu urządzenia, bez potrzeby kosztownego pobierania ich z Internetu w czasie nawigacji.

0
Źródło: IMAGIS
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.