Wielka premiera Gears of War 3!

Trzecia odsłona trylogii Gears of War trafiła do sprzedaży. Wiele sklepów z grami wideo, w tym w Polsce, było czynnych od północy. Kolejki do kas krótkie nie były. Gracze również byli podekscytowani premierą, rekordzista stał w kolejce... 33 godziny.
Czas się pożegnać z kultowymi postaciami

Czas się pożegnać z kultowymi postaciami

Tu nie ma co się rozpisywać: Gears of War 3 jest już dostępne do kupienia. Polska premiera odbyła się tego samego dnia, co światowa. To już ostatnia część kultowej sagi autorstwa Epic Games i Clilfa Bleszinski’ego, jednak niekoniecznie ostatnia gra umieszczona w tym uniwersum. Epic Games na razie jednak nie zdradził nic konkretnego.

Według pierwszych recenzji, gra jest… genialna. Przeglądając Internet nie trafiliśmy na niższą notę, niż 9/10 (lub jej proporcjonalny odpowiednik). Gra ponoć jest wyjątkowo widowiskowa, wręcz epicka, nie zawierając nawet przez chwilę nudnego, wolniejszego elementu. My pod tym podpisać się nie możemy, po grę udajemy się dziś do sklepu. Redaktorzy Gajewski i Domański mają zamiar wkrótce spędzić nad grą noc. Recenzja niebawem!

Co ciekawe, Gears of War 3 doczeka się fabularnego dodatku. Jak dotąd, wszystkie dodatki do gier z tej serii dotyczyły głównie trybu multiplayer. Z Gears of War 3 będzie inaczej, a dodatek, którego premierę wyznaczono na listopad, ma opowiedzieć historię zupełnie innych bohaterów.

0
Źródło: VG247
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.