Wielka wyprzedaż SEGI na Steamie – tylko do 27 września

Czyli coś dla fanów oldschoola i nie tylko...

Sega Mega Drive Classic Collection, czyli paczka aż 40 oldschoolowych produkcji w tym: Virtua Fighter 2, Street’s of Rage, Shining Force, Golden Axe, Fatal Labirynth, Altered Beast- w cenie 7,49 Euro. Czy się to opłaca? Odpowiedzcie sobie sami, bo ja jednak się na to nie pokuszę…Choć na jesienne wieczory, może i byłaby to fajna opcja…

Można również kupić każdą z gier osobno w cenie

0,62 Euro.

Jest tam również jeszcze opcja z 79 grami Segi w cenie 74,99 Euro. Obniżka aż o 86%, jednak chyba tylko dla zwolenników ilości, a nie jakości, ale zamieszczam, żeby nie było, że nie informuje:)

Alpha Protocol,szpiegowski thriller RPG osadzony w niedalekiej przyszłości, ma również sporą obniżkę, aż o 90%. Cena – jedyne 2 Euro. Nie miałam przyjemności w to zagrać, ale sądząc po pozytywnych komentarzach graczy jest to przyjemna produkcja.

I coś dla fanów strategii wojennych – Company of Heroes za jeszcze mniejszą cenę –

1,59 Euro

. Ja za grami wojennymi nie przepadam, ale 93% na Metacritic mówi samo za siebie. Uwaga, ta promocja obowiązuje tylko do poniedziałku do godz. 19.00

Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.