Energizer szlifuje swoją technologię akumulatorków

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii Super Lattice Alloy, akumulatorki posiadają:
Energizer szlifuje swoją technologię akumulatorków

  • większą wydajność
  • większą liczbę cykli ładowania
  • wyższy współczynnik utrzymania ładunku

Akumulatorki Extreme i Precision są dostępne w dwóch typach: AAA i AA, o pojemnościach 800 mAh (typ AAA) oraz 2 300 i 2 400 mAh (typ AA).

“Firma Energizer tworzy innowacyjne produkty, opierając się na dokładnym poznaniu potrzeb konsumentów” – mówi Paweł Kotowski, Dyrektor Marketingu firmy Energizer. “Akumulatorki Energizer Extreme mają dłuższy cykl życia, większą pojemność oraz lepsze utrzymywanie ładunku niż poprzednie wersje. Natomiast Energizer Precision to produkt dla najbardziej wymagających konsumentów, który zapewnia dłuższy czas działania przy zachowaniu zdolności utrzymywania ładunku (akumulatorki pre-charged) oraz długiej żywotności.”

Nowa ładowarka Intelligent z akumulatorkami AA Extreme to najlepszy zestaw w portfolio firmy Energizer. Ładowarka posiada panel LCD, który informuje o aktualnym statusie ładowania i czasie pozostałym do końca procesu. Ładowanie automatycznie przerywa się, gdy akumulatorki są pełne, dzięki temu minimalizuje się ich zużycie. Funkcja ochrony przed przebiegunowaniem nie pozwala na ładowanie akumulatorków, które zostały nieprawidłowo włożone, co mogłoby doprowadzić do wycieku z ogniwa i uszkodzenia ładowarki. Ładowarka Intelligent potrafi również rozpoznać i zasygnalizować użycie uszkodzonego akumulatorka lub baterii.

Energizer Intelligent wyposażona jest w cztery akumulatorki AA Extreme, posiada dwa podwójne kanały ładowania i obejmuje światowy zakres napięcia. Całkowite naładowanie akumulatorków typu AA lub AAA zajmuje od 6 do 8 godzin.