Garmin Forerunner 910XT, czyli sportowe pomiary na ręku

Forerunner 910XT pozwala na dostęp do szczegółowych informacji odnośnie przepłyniętego dystansu, prędkości/tempa, wysokości czy wartości tętna podczas biegania lub jazdy na rowerze. Urządzenie, mimo niewielkich gabarytów, wyposażone jest m.in. w barometryczny wysokościomierz i czytelny wyświetlacz. Ponadto wbudowana bateria zapewnia do 20 godzin pracy. Forerunner 910XT będzie prezentowany podczas przygotowań do Mistrzostw Świata w triathlonie w Kona na Hawajach, które rozpoczną się 8 października 2011.
Garmin Forerunner 910XT, czyli sportowe pomiary na ręku
Najnowsze wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe Garmina dla sportowców

Najnowsze wielofunkcyjne urządzenie pomiarowe Garmina dla sportowców

Urządzenie Forerunner 910XT przystosowane jest do pracy zarówno na basenach jak i akwenach otwartych. Najnowszy produkt Garmin zapewnia wodoodporność do 50 metrów i jest pierwszym, wielofunkcyjnym zegarkiem dla sportowców, który jest w stanie dokonać dokładnych pomiarów przepłyniętego dystansu, efektywności oraz tempa pływania. Dodatkowo 910XT umożliwia wyliczenie punktacji SWOLF – czasu przepłynięcia pojedynczej długości basenu oraz cykli ruchów wykonanych rękoma na tym dystansie. Im niższy wynik SWOLF, tym lepsza efektywność pływania.

Forerunner 910XT ma trafić do sprzedaży w Polsce w połowie listopada 2011 w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 399 euro.