GTA 5 oficjalnie potwierdzone!

Na oficjalnym blogu Rockstar pojawiła się krótka notka oficjalnie potwierdzająca, że powstaje kolejna część Grand Theft Auto z numerkiem 5 w nazwie.
GTA 5 będzie. Pytanie tylko gdzie i kiedy?!

GTA 5 będzie. Pytanie tylko gdzie i kiedy?!

Dokładnie 2 Listopada 2011 roku zobaczymy pierwszy zwiastun. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko czekać. Powyższy obrazek jest oficjalnym logiem. Jak więc wyraźnie widać gra nie będzie eksperymentalnym tworem w jakimś niezbadanym kierunku jak Vice City czy San Andreas, a kontynuacją serii powielającą pewne sprawdzone schematy.

Fani serii już przeanalizowali oficjalne logo piksel po pikselu i wyszło im na to, że powrócimy do Los Santos wzorowanego na Los Angeles. To najbardziej prawdopodobny scenariusz, chociaż panowie z Rockstar lubią czasami zaskakiwać. Dlatego też ptaszki z innego źródła donoszą, że kontynuacja zostanie osadzona w zupełnie nieznanym nam dotychczas mieście w wiecznie słonecznej Kalifornii. Jeszcze inaczej da się zinterpretować całe logo poprzez zapis słowny piątki (FIVE) i niektórzy dopatrują się w V pierwszej litery słowa Vegas. Sugerowałaby to również zieleń przywodząca na myśl dolary…

Więcej przeczytasz na Gambler.pl!

0
Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.