Wielcy świata IT oddają hołd Steve’owi Jobsowi

Rupert Murdoch:
Prawdopodobnie dwóch największych wirtuozów świata IT
Prawdopodobnie dwóch największych wirtuozów świata IT
Steve Jobs i Bill Gates

Steve Jobs i Bill Gates

Dziś straciliśmy jednego z najbardziej wpływowych myślicieli, twórców i przedsiębiorców wszechczasów. Steve Jobs był najwspanialszym CEO swojej generacji. Jestem wielce zasmucony jego odejściem, mając w pamięci niesamowity wpływ, jaką wywarł na konsumpcję treści. Sercem jestem z jego rodziną i tymi wszystkimi, którzy mieli okazję pracować z nim we wdrażaniu jego wizji w życie.

Randall Stephenson (AT&T CEO )

Jesteśmy zasmuceni odejściem Steve’a Jobsa. Steve był ikonicznym wynalazcą, wizjonerem i przedsiębiorcą, mieliśmy przywilej mieć go za partnera i przyjaciela. Wszyscy w AT&T jesteśmy myślami i w modlitwie z żoną Steve’a, jego rodziną, również tą, jaką miał w Apple’u.

Arnold Schwarzenegger:

Steve żył Kalifornijskim Snem każdego dnia swojego życia, zmienił świat i zainspirował nas wszystkich.

Michael Dell (Dell CEO):

Dziś świat stracił wizjonera, przemysł technologiczny stracił ikoniczną legendę, a ja straciłem przyjaciela. Spuścizna Steve’a Jobsa będzie pamiętana przez wiele pokoleń. Moje myśli i modlitwy są z jego rodziną i Apple’em.

Howard Stringer (Sony CEO):

Cyfrowa era straciła właśnie światełko, za którym podążała, ale innowacje Steve’a i jego kreatywność będą inspirować przyszłe pokolenia marzycieli i myślicieli.

Bob Iger (Disney):

Steve Jobs był wspaniałym przyjacielem i doradcą godnym zaufania. Jego spuścizna będzie widoczna nie tylko w produktach i przedsięwzięciach, które stworzył. Będzie w milionach ludzi, których zainspirował, życiach, które zmienił i kulturze, którą stworzył

Tim Cook (Apple CEO)

Zespole, muszę się podzielić z wami bardzo smutnymi wieściami. Steve odszedł od nas. Apple straciło wizjonera i kreatywnego geniusza, a świat stracił niesamowitą istotę ludzką. Ci z nas, którzy mieli szczęście znać i pracować ze Steve’em stracili drogiego przyjaciela i inspirującego mentora. Steve pozostawił firmę, którą tylko on mógł stworzyć, a jego duch na zawsze będzie fundamentem Apple’a. Planujemy uczcić jego pamięć wkrótce w firmie. Jeśli chcecie się podzielić swoimi myślami, pamięciami czy kondolencjami, piszcie na [email protected]. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić smutku z powodu śmierci Steve’a, czy wdzięczności za pracę z nim. Uczcimy jego pamięć poświęcając się kontynuowaniu pracy, którą tak kochał. Tim.

G.S. Choi, Samsung

Przewodniczący Steve Jobs wprowadził niezliczoną ilość rewolucyjnych zmian do przemysłu informatycznego i był wspaniałym przedsiębiorcą. Jego duch innowacji i niesamowite osiągnięcia będą na zawsze pamiętane na całym świecie.

Larry Page, współzałożyciel Google’a:

Jest mi bardzo przykro z powodu wieści o Steve’ie. Był wspaniałym człowiekiem, z niesamowitymi osiągnięciami i zdumiewającą błyskotliwością.

Steve Ballmer (Microsoft CEO):

Chciałbym wyrazić moje najgłębsze kondolencje z powodu odejścia Steve’a Jobsa, jednego z twórców naszego przemysłu i prawdziwego wizjonera. Sercem jestem z jego rodziną, wszystkimi w Apple’u i wszystkimi, których poruszyła jego praca.

Prezydent Obama:

Ja, wraz z Michelle, jesteśmy zasmuceni wieścią o odejściu Steve’a Jobsa. Steve należa do największych innowatorów Ameryki – na tyle odważny, by myśleć inaczej, na tyle śmiały, by wierzyć, że potrafi zmienić świat, i na tyle utalentowany, by tego dokonać.

Bill Gates:

Jestem prawdziwie zasmucony po wieści o śmierci Steve’a Jobsa. Melinda i ja składamy szczere kondolencje jego rodzinie i przyjaciołom i wszystkim tym, którym jego praca trafiła do serca. Steve i ja spotkaliśmy się po raz pierwszy prawie 30 lat temu, byliśmy kolegami, rywalami i przyjaciółmi przez ponad połowę naszych żyć. Świat rzadko widzi kogoś, kto ma na niego taki wpływ, jaki miał Steve, a ów wpływ odczuje jeszcze wiele przyszłych pokoleń. Dla tych wszystkich z nas, którzy mieli szczęście z nim pracować, to był niesłychany zaszczyt. Będzie mi brakowało Steve’a w sposób wręcz nie do opisania.

Więcej:Appletrendy