Wydajny desktop, który zrobi porządek z nadmiarem kabli

Czarna, matowa obudowa i przednie narożniki i rowki nadają komputerowi Predator G5910 futurystyczny wygląd. Górna powierzchnia obudowy jest nachylona pod kątem, dzięki czemu pozwala na łatwiejszy dostęp do gniazd USB i audio. Ponadto, rowki w górnej części obudowy pozwalają na ułożenie kabli o różnych grubościach. Oprócz tego, z tyłu obudowy znajduje się uchwyt ułatwiający przenoszenie. Drzwiczki napędu optycznego, które przypominają szpony, podkreślają wojowniczy wygląd komputera.
Wydajny desktop, który zrobi porządek z nadmiarem kabli
Acer Predator G5910

Acer Predator G5910

Z przodu obudowy kryje się jeszcze jedno, godne uwagi, rozwiązanie – dwie kieszenie na opcjonalne dyski twarde typu “easy-swap” pozwalające na łatwe powiększenie pamięci masowej. Dzięki nim można zawsze mieć miejsce na stale rosnącą kolekcje multimedialnych plików. Gdy dysk zostanie zapełniony, wystarczy zastąpić go nowym. Co więcej, aby pokazać rodzinie i znajomym filmy lub zdjęcia, wyjęty dysk można wsunąć do pamięci masowej Acer RevoCenter lub odtwarzacza Aspire RevoView.

Komputer Predator G5910 jest wyposażony w procesor Intel Core drugiej generacji z chipsetem H67. Ponadto, opcjonalne procesory Intel Core i7 lub Core i5 z serii K współpracują z funkcją Intel Extreme Tuning Utility (IXTU) pozwalającą na łatwe przetaktowanie zegara i znaczne przyspieszenie pracy systemu. Aby móc grać w gry 3D, wystarczy podłączyć komputer Predator do monitora Acer GD245HQ 3D wyposażonego w technologię NVIDIA 3D Vision i założyć okulary migawkowe.

Komputery Predator G5910 są oferowane wraz z pakietem oprogramowania Acer Arcade Deluxe do zarządzania cyfrową biblioteką. W interfejs użytkownika są wbudowane następujące aplikacje multimedialne:

  • Arcade Photo: program do łatwego i szybkiego porządkowania oraz wyświetlania zdjęć,
  • Arcade Videos: do oglądania filmów, konwertowania plików wideo na różne formaty oraz przesyłania ich do serwisów internetowych,
  • Arcade Music: do przechowywania oraz odtwarzania plików muzycznych.

W komputerze Predator G5910 można zainstalować cztery dyski twarde SATA o pojemności 2 TB każdy. Wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, obsługujący wiele formatów kart, oraz duża liczba portów USB pozwalają na łatwe przenoszenie i udostępnianie plików. Oprócz tego, pamięć DDR3 o pojemności do 16 GB przyczynia się do zwiększenia wydajności systemu podczas pracy wielozadaniowej i odtwarzania plików wideo.

Dostępna konfiguracja:

Acer Predator G5910 – procesor Intel Core i5-2300, pamięć 6GB, dysk twardy 1TB, napęd DVD RW, grafika GT530 2GB, w zestawie klawiatura i mysz USB, czytnik kart, Office 2010 Starter, Windows 7 Home Premium, cena 2 999 zł brutto

Więcej:Acerdesktopy