Aplikacja online do zarządzania projektami BIZNESQ od teraz darmowa

BIZNESQ - obecna na rynku od ponad roku aplikacja internetowa do organizacji projektów firmy i zadań pracowników - jest teraz w 100% za darmo.

BIZNESQ wspomaga pracę firmy w dwojaki sposób. Po pierwsze zbiera projekty firmy na jednej liście, by managerowie i właściciele mieli do nich natychmiastowy dostęp w jednym miejscu. Na projekt składa się deadline, opis celów, osoba nadzorująca i uczestnicy projektu, załączone pliki, korespondencja oraz – najważniejsze – zadania uczestników podzielone na etapy. Dzięki zebraniu projektów firmy w jednym miejscu mamy zawsze wgląd do wszystkiego, co się aktualnie w firmie dzieje i nie przegapimy deadline-u żadnego projektu.

Po drugie każdy pracownik firmy ma w BIZNESQ osobistą listę rzeczy do zrobienia. BIZNESQ zbiera na niej zarówno zadania przekazane przez managerów w ramach projektów, jak i zadania dodane osobiście przez pracowników. Pracę z listą ułatwia fakt, że zadania podzielone są na 4 foldery w zależności od tego, kiedy dane zadanie pracownik chce lub musi wykonać. Zadania przekazywane przez managerów w ramach projektów trafiają zaś w czasie rzeczywistym do folderu Nowe Zadania odpowiedniego pracownika. Tak zorganizowany pracownik jest bardziej efektywny. Zamiast bowiem obciążać głowę myśleniem, co jeszcze ma zrobić, po prostu wykonuje zadania z listy – jedno po drugim.

Przede wszystkim prostota. Każdy intuicyjnie wiedział co gdzie jest. Po 5 minutach testowania z BIZNESQ mógł efektywnie korzystać cały zespół. Dodam, że efekt korzystania z narzędzia był widoczny od razu – dzięki niemu całkiem sprawnie rozwiązaliśmy problem zarządzania ogromną ilością projektów i zadań z nimi związanych — mówi Anna Walkowska z homplex.pl, która korzysta z BIZNESQ od kilku miesięcy.

Mamy nadzieję, że coraz więcej w firm w Polsce przekona się do oprogramowania służącego do organizacji projektów. Już po tygodniu widać, że dzięki BIZNESQ praca idzie po prostu dużo sprawniej. Na Zachodzie takie aplikacje to standard. W Polsce też temat zaczyna się ruszać – widzimy to chociaż po coraz większej ilości otwieranych na BIZNESQ kont. Szczególnie, że Aplikację projektowaliśmy tak, by była maksymalnie prosta i przyjemna w obsłudze. Każdy pracownik od razu się we wszystkim połapie. Gwarantuję. — mówi Marek Ekes, pomysłodawca i założyciel BIZNESQ.

BIZNESQ działa w modelu SaaS – czyli aplikacja jest uruchomiona na serwerze w chmurze internetowej, a my korzystamy z niej w przeglądarce. To coraz popularniejszy model, w którym działają np. dokumenty Google czy nowy Microsoft Office 365. To jednak, co najbardziej przemawia za tym, że aplikację naprawdę warto przetestować w firmie, to fakt, że teraz BIZNESQ JEST W 100% ZA DARMO (wcześniej kosztował 50-300 zł/mies).

0
Źródło: Biznesq
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.