Dell Inspiron Duo w inspirującej cenie

W sklepie Chip.pl teraz kupisz netbooka Dell Inspiron Duo z dotykowym ekranem w najniższej cenie na rynku.
Inspiron Duo objęty jest 2-letnią gwarancją producenta

Inspiron Duo objęty jest 2-letnią gwarancją producenta

Model, który w końcówce października pojawił się w w sklepie Chip.pl w cenie 1999 złotych, jest teraz dostępny za 1499 zł. Tak duża obniżka sprawia, że innowacyjna konstrukcja kosztuje obecnie tyle, co dobry netbook, ale bez funkcji tabletu. Jednocześnie znaczący spadek ceny oznacza, że nasz sklep dysponuje najtańszą ofertą na całym polskim rynku. Konkurencyjne sklepy oferują ten sam model, ale ze słabszym procesorem w cenie o kilkaset złotych wyższej.

Dell Inspiron Duo przeznaczony jest dla osób, które lubią dotyk ekranu, ale czasami potrzebują kontaktu z klawiaturą. Innymi słowy: model należy zaliczyć do klasowych netbooków z dotykowym ekranem, który stanowi pełnosprawny tablet. Sprzęt różni się od innych produktów tego typu możliwością obracania ekranu wokół własnej osi. Do klawiatury jest on przymocowany za pośrednictwem specjalnej ramki. Wyświetlacz HD zapewnia przy tym wyjątkowo wysoką, jak na urządzenie z tego segmentu, rozdzielczość 1366×768 pikseli przy 10-calowej przekątnej.

Wszyscy użytkownicy docenią fakt, że przełączanie funkcji dotykowych i pisania trwa zaledwie kilka sekund. Szybką pracę zapewnia dwurdzeniowy procesor Intel Atom, który współpracuje z pamięcią RAM o pojemności 2 GB. Pliki można swobodnie przechowywać na 250-gigabajtowym dysku twardym. Łączność ze światem umożliwia standard WiFi 802.11 b/g/n i Bluetooth, zaś kontakty z rodziną czy przyjaciółmi można utrzymywać między innymi za pomocą kamerki internetowej 1.3 MP i mikrofonu. Całość pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Home Premium.

0
Źródło: Komputronik
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.