Najlepiej sprzedające się gry na Steam (16 listopada 2011)

Zapraszamy Was do kolejnego zestawienia przygotowanego przez portal Gambler.pl najlepiej sprzedających się gier na platformie Steam. Tym razem na pierwszym miejscu znalazła się piąta odsłona serii TES - Skyrim.

Co prawda mamy już wtorek, zatem tradycja cotygodniowego zestawienia umieszczanego przeze mnie co niedzielę została „lekko” naruszona, jednak natłok obowiązków spowodował, że miałem bardzo mało czasu – musicie wybaczyć mi tę nieterminowość:-). Teraz jednak mój grafik nie jest już taki skondensowany, w związku z czym umieszczam poniżej listę najlepiej sprzedających się gier na Steam.

Tak, jak wspomniałem powyżej, tym razem pierwszym miejscem pochwalić może się The Elder Scrolls V: Skyrim, które zadebiutowało cztery dni temu i zostało przez wielu bardzo ciepło przyjęte. Na podium znaleźli się także Call of Duty: Modern Warfare 3 oraz Saints Row: The Third. Pozycja czwarta i piąta należy natomiast kolejno do L.A. Noire: The Complete Edition oraz RAGE’a.

Pełne zestawienie jak zawsze poniżej:

1)

The Elder Scrolls V: Skyrim

;

2)

Call of Duty: Modern Warfare

;

3)

Saints Row: The Third

;

4)

L.A. Noire: The Complete Edition

;

5)

RAGE

;

6)

Football Manager 2012

;

7)

Dungeon Defenders

;

8)

Sonic Generations

;

9)

The Lord of the Rings: War in the North

;

10)

Batman: Arkham City

.

Źródło: Gambler
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.