Odpowiedz na pytanie i wygraj oprogramowanie ESET Smart Security 5!

Firma ESET oraz Chip.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać jedną z 20 rocznych licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security 5 dla jednego komputera. Wystarczy odpowiedzieć na jedno konkursowe pytanie, by mieć szansę na nagrodę!
Odpowiedz na pytanie i wygraj oprogramowanie ESET Smart Security 5!

O nagrodzie

Smart Security 5 to najnowsze, kompleksowe oprogramowanie antywirusowe firmy ESET, z rozwiązań której korzysta 3,5 mln Polaków. Najnowsza generacja pakietu oferuje zaawansowaną technologię wykrywania zagrożeń, zarówno znanych, jak i tych, które nie zostały do tej pory zidentyfikowane. W najnowszym oprogramowaniu zaimplementowano nowy system oceny reputacji i bezpieczeństwa plików – ESET Live Grid, oparty na chmurze, którą tworzą użytkownicy rozwiązań ESET oraz analitycy zagrożeń z laboratoriów firmy ESET. Sam pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security 5 wzbogacono również o ochronę rodzicielską, dzięki której możliwe jest blokowanie dostępu do stron internetowych zawierających nieodpowiednie treści, np. erotykę.

ESET Smart Security 5 zaczyna swoją pracę w chwilę po uruchomieniu komputera i pozostaje niezauważony dla użytkownika. Wszystko za sprawą ustawienia, które odkłada każdorazowe skanowanie systemu, następujące po uruchomieniu komputera, do chwili, w której zużycie procesora stabilizuje się na niskim poziomie.

Zadanie konkursowe

Należy odpowiedzieć na pytanie:

Ilu Polaków obecnie korzysta z rozwiązań antywirusowych firmy ESET?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]. Spieszcie się, konkurs trwa tylko do 11 grudnia! Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.burdamedia.pl

Więcej:promocje