Odpowiedz na pytanie i wygraj oprogramowanie ESET Smart Security 5!

Wystarczy odpowiedź na pytanie dotyczące najnowszego oprogramowania firmy ESET, aby wygrać roczną licencję na najnowszą wersję programu antywirusowego ESET Smart Security.

Firma ESET oraz Chip.pl zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać jedną z 20 rocznych licencji na oprogramowanie antywirusowe ESET Smart Security 5 dla jednego komputera. Wystarczy odpowiedzieć na jedno konkursowe pytanie, by mieć szansę na nagrodę!

O nagrodzie

Smart Security 5 to najnowsze, kompleksowe oprogramowanie antywirusowe firmy ESET, z rozwiązań której korzysta 3,5 mln Polaków. Najnowsza generacja pakietu oferuje zaawansowaną technologię wykrywania zagrożeń, zarówno znanych, jak i tych, które nie zostały do tej pory zidentyfikowane. W najnowszym oprogramowaniu zaimplementowano nowy system oceny reputacji i bezpieczeństwa plików – ESET Live Grid, oparty na chmurze, którą tworzą użytkownicy rozwiązań ESET oraz analitycy zagrożeń z laboratoriów firmy ESET. Sam pakiet bezpieczeństwa ESET Smart Security 5 wzbogacono również o ochronę rodzicielską, dzięki której możliwe jest blokowanie dostępu do stron internetowych zawierających nieodpowiednie treści, np. erotykę.

ESET Smart Security 5 zaczyna swoją pracę w chwilę po uruchomieniu komputera i pozostaje niezauważony dla użytkownika. Wszystko za sprawą ustawienia, które odkłada każdorazowe skanowanie systemu, następujące po uruchomieniu komputera, do chwili, w której zużycie procesora stabilizuje się na niskim poziomie.

Zadanie konkursowe

Należy odpowiedzieć na pytanie:

Ilu Polaków obecnie korzysta z rozwiązań antywirusowych firmy ESET?

Na odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected]. Spieszcie się, konkurs trwa tylko do 11 grudnia! Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.burdamedia.pl

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.