Packard Bell prezentuje wyjątkowo smukły komputer typu all-in-one

“PB oneTwo osiągnął bardzo dobre wyniki sprzedaży. W odpowiedzi na zapotrzebowanie użytkowników stworzyliśmy więc jego udoskonaloną wersję – model, który udowadnia, że Packard Bell nieustająco angażuje się w rynek komputerów all-in-one,” mówi Tomasz Boncol, Country Manager Packard Bell Polska.
Packard Bell prezentuje wyjątkowo smukły komputer typu all-in-one

Nowy Packard Bell oneTwo dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się rozmiarem ekranu: M (21,5 cala) oraz L (23 cale).

Nowy PB oneTwo może spełniać kilka funkcji. W zależności od potrzeb posłuży nam za kino domowe lub platformę cyfrowej telewizji. Przestronny ekran sprawdzi się podczas urządzania pokazów zdjęć z wyjazdów, czy wirtualnych spotkań z przyjaciółmi. PB oneTwo może również pełnić funkcję monitora, odtwarzacza i nagrywarki DVD z napędem Blu-Ray.

O 65% smuklejszy PB oneTwo jest dość lekki, a kąt nachylenia można ustawić w zależności od potrzeb, tak aby uzyskać dobry obraz niezależnie, czy PB oneTwo stoi na biurku, czy jest zamocowany na ścianie.

Szybkie procesory Intel Core drugiej generacji mają gwarantować wydajność i niezakłócone działanie. Jakość obrazu to efekt zastosowania (ponoć) wysokiej klasy ekranu o rozdzielczości full HD (1 920 x 1 080), oraz najnowszych układów graficznych NVIDIA, AMD lub Intel (w zależności od wersji). Technologia audio 5.1 Creative THX TruStudio PC z dwoma głośnika o mocy 2,5W ma zapewnić dobrą jakość dźwięku.

Dzięki dotykowemu ekranowi można w prosty sposób przewijać, klikać i powiększać, bez konieczności korzystania z myszki. Wzbogacony o funkcje dotykowe system Windows 7 i oryginalne rozwiązania Packard Bell mają sprawić, że korzystanie z PB oneTwo będzie proste i wygodne. Wystarczy dotknąć ekranu, aby połączyć się z przyjaciółmi na portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Flickr czy Twitter, obejrzeć filmy na kanale YouTube, dzielić się zdjęciami i szybko nawigować po ulubionych stronach internetowych. Użytkownik może również nanosić na ekranie odręczne notatki, ustawiać alarm czy tworzyć pokaz slajdów z własną ścieżką dźwiękową. Wszystko to dzięki wirtualnemu pulpitowi PB TouchPortal, który umożliwia nieograniczone korzystanie z gadżetów dotykowych Packard Bell i aplikacji Microsoft.

Chcesz zobaczyć, gdzie wyjeżdżasz na urlop? Wystarczy skorzystać z Microsoft Globe. Za pomocą Cooliris możesz również stworzyć własną “ścianę” ze zdjęciami. Pełna wersja Adobe Photoshop Elements 9 umożliwia dodatkowo łatwą obróbkę zdjęć.

Pobrałeś na swój tablet film, który chciałbyś obejrzeć na dużym ekranie? Zrobiłeś dziś zdjęcia, które czekają na obróbkę? A może masz muzykę zapisaną na dysku i chciałbyś cieszyć się z pełni możliwości przestrzennego dźwięku? Wystarczy połączyć się z PB oneTwo za pomocą jednego z bogatego zestawu złączy i portów – 4 porty USB 2.0 i 2 porty USB 3.0 zapewniają szybki transfer danych, czytnik kart 5-in-1, HDMI i złącza audio sprawiają, że z łatwością podłączysz do komputera aparat fotograficzny, tablet, telefon komórkowy, twardy dysk, słuchawki i inne urządzenia.