Szumna zapowiedź Alior Sync

Nowy projekt jest odpowiedzią na najnowsze trendy związane z szybkim rozwojem Internetu i usług mobilnych, za którymi dotychczasowa oferta bankowości internetowej nie jest w stanie nadążyć.
Szumna zapowiedź Alior Sync
Alior Sync

Alior Sync

Alior Sync będzie wyróżniał się na rynku, według obietnic Aliora, kompleksowym podejściem do wykorzystania nowoczesnych technologii i urządzeń. Bank zaproponuje, jak twierdzi, w pełni wirtualną obsługę i nowoczesne sposoby komunikacji z klientem na nieznanym dotąd poziomie m.in. udostępniając w pełni wirtualny oddział, z szerokim wykorzystaniem wirtualizacji i 3D, rozmów wideo i wideo chatów. Ponadto model działalności Alior Sync przewiduje ułatwienie procesów ofertowania i sprzedaży produktów i usług, nie tylko bankowych, dzięki wykorzystaniu na szeroką skalę popularności i możliwości sieci społecznościowych oraz rozwoju urządzeń mobilnych.

Oferta banku wirtualnego będzie adresowana do osób otwartych na nowe technologie i innowacyjne rozwiązania, poszukujących najefektywniejszych sposobów zarówno oszczędzania, jak i wydawania pieniędzy. Główną grupą docelową będą osoby w wieku 20-35 lat.

Za systemy transakcyjne odpowiedzialna jest węgierska firma IND, a portal Alior Sync przygotowuje agencja interaktywna Artegence. Logo i nazwę nowego banku opracowała agencja reklamowa PZL.

Więcej:e-handel