“Czas to pieniądz” – twierdzi nowa drukarka marki Xerox

Urządzenie drukuje w rzeczywistej rozdzielczości 2 400 x 1 200 dpi oraz posiada opcjonalne funkcje układania i zszywania prac.
“Czas to pieniądz” – twierdzi nowa drukarka marki Xerox
Xerox Phaser 6700

Xerox Phaser 6700

“Drukarka biurowa Phaser 6700 łączy wysoką wydajność i dokładne odwzorowanie kolorów, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie, na które może pozwolić sobie firma każdej wielkości. Model jest szczególnie polecany dla organizacji z sektora małych i średnich przedsiębiorstw” – Katarzyna Budna Office Marketing Manager Xerox Polska.

Wiodące cechy modelu Phaser 6700

  • Opatentowany przez Xerox Toner EA-Eco, który w porównaniu ze standardowym rozwiązaniem ma niższą temperaturę urządzenia utrwalającego, przez co redukuje zużycie prądu do 20% i emisję dwutlenku węgla do 35%.
  • Funkcje bezpieczeństwa takie jak Secure Print, razem ze standardowo wbudowanym systemem wsparcia, które zabezpieczają wrażliwe dokumenty.
  • Funkcja Print Around, która sprawia, że żadna wstrzymana praca nie zablokuje kolejki zadań.
  • Kolorowy dotykowy interfejs ułatwia obsługę drukarki. Wgrane filmy instruktażowe pomagają przy rozwiązywaniu ewentualnych problemów.

Cena produktu zaczyna się od 5 499 zł netto. Xerox Phaser 6700 posiada certyfikat ENERGY STAR. Jest dostępny w Polsce u partnerów Xerox Polska.