Fejsbukowicze łączcie się i zagrajcie z Allegro dla WOŚP

Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł
Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł

Wielki finał WOŚP już 8 stycznia!

Wielki finał WOŚP już 8 stycznia!

Podczas zeszłorocznego, XIX, finału WOŚP internauci wystawili na charytatywnej platformie 138 596 ofert i zebrali kwotę 3 623 683 PLN. Każdy ma szansę przyczynić się do tego, by tym razem rekord został po raz kolejny pobity! Do zbiórki pieniędzy dla WOŚP można przyłączyć się poprzez bezpłatne wystawienie własnej aukcji lub zakup dowolnego przedmiotu od innego użytkownika. Wesprzeć akcję można także zachęcając do tego typu działań znajomych na Facebooku.

W tym celu Allegro przygotowało dedykowaną WOŚP aplikację

“Co jest grane”

. Całość wykonania można posłuchać i obejrzeć także na

YouTube

. Hymn WOŚP został tym razem zagrany nie na trąbkach, ale na szklankach, butelkach, grzebieniach i innych przydatnych w biurze sprzętach.

Aukcje dla WOŚP to doskonała okazja do nabycia wielu ciekawych przedmiotów ofiarowanych bardzo często przez znane osoby.

– Każdy, kto kupi jakiś przedmiot na aukcji charytatywnej WOŚP otrzyma od nas specjalnie przygotowany na tę okazję certyfikat – mówi Krzysztof Śpiewek z Allegro i zachęca do licytowania.

W gronie wspierających WOŚP jest m.in. silna reprezentacja polskich sportowców, takich jak np. Tomasz Adamek, Jerzy Dudek czy Marcin Gortat. Unikatowe przedmioty do wylicytowania znajdą również miłośnicy muzyki, np. fani zespołu Enej, a także osoby zainteresowane marynarką wojenną.

Aukcje charytatywne może wystawić każda osoba, jak i firma. Na pewno zdecyduje się na to spółka PayU, która jednocześnie dba o bezpieczny przebieg wszystkich transakcji na aukcjach WOŚP.

Więcej informacji:

www.aukcje.wosp.org.pl

.