Helikopter sterowany iPhone’em

Super nowoczesna zabawka obsługiwana jest za pomocą darmowej aplikacji dostępnej w App Store. Dzięki temu helikopterem można sterować korzystając z iPhone’a. Specjalny program umożliwia nie tylko sterowanie pojazdem, ale także zapamiętywanie, a następnie dokładne odtwarzanie jednej z trzech dowolnych tras lotu. To prosty i niekonwencjonalny sposób na nudę w domu i biurze. Użytkownik może po prostu latać, ale także stawiać sobie nowe cele: między innymi pokonywać coraz trudniejsze trasy i wymyślać ciekawe zadania do wykonania. Rywalizacja z rodziną lub kolegami z biura może stać się pasjonująca.
Helikopter sterowany iPhone’em
Helikopter sterowany iPhone'm do zabawy w domu i biurze

Helikopter sterowany iPhone’m do zabawy w domu i biurze

Helikopter jest bardzo lekki i niemal bezgłośny. Dzięki temu nie ma obawy o zniszczenie mebli, ścian czy zrobienie komuś krzywdy. Żeby poprawnie kierować “maszyną”, należy – poza ściągnięciem aplikacji HELO TC – nałożyć na smartfona nadajnik zdalnego sterowania na podczerwień (Flight Deck). Nadajnik połączony jest z iPhonem za pośrednictwem gniazda słuchawkowego. W ten sposób można między innymi korzystać z funkcji bezpiecznego i szybkiego autolądowania. Nadajnik zasilany jest przy pomocy czterech małych baterii AAA, zaś helikopter czerpie energię z komputera za pośrednictwem kabla USB (wystarcza jej na około 10-15 minut lotu). Griffin HELO TC przeznaczony jest jedynie do użytku domowego.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Cena helikoptera w internetowym sklepie Chip.pl i salonach Komputronik wynosi 249 zł.