Pekao SA stawia zdecydowany krok w mobilność

Bank posiada unikalnie zaprojektowane aplikacje dla iPhone'ów, telefonów z systemem Android, Symbian, BlackBerry, Windows Mobile oraz Java. Dostawcą rozwiązania jest lubelska firma technologiczna eLeader.

Po wcześniejszym zaoferowaniu klientom uproszczonej wersji systemu transakcyjnego przeznaczonego dla przeglądarek w telefonach, Bank Pekao SA zdecydował się na kolejny, zdecydowany krok w kierunku mobilności. Inne instytucje finansowe ograniczają się do udostępnienia w telefonach zaledwie podstawowych elementów, natomiast wdrożony w PEKAO SA system eLeader Mobile Banking Premium jako jeden z niewielu na świecie oferuje praktycznie pełną funkcjonalność systemów transakcyjnych – porównywalną z rozwiązaniami dostępnymi na komputerach osobistych.

Co więcej, kompletna funkcjonalność idzie w parze z niemal pełnym pokryciem mobilnych systemów operacyjnych. Według statystyk firmy analitycznej Gartner rozwiązanie eLeader obsługuje ponad 96% smartfonów dostępnych na rynku.

Lubelska firma dokonała istotnych modyfikacji swojego systemu specjalnie dla Pekao SA. Między innymi zaprojektowano nowy interfejs użytkownika, oparty na kształcie obracającego się koła. Takie rozwiązanie sprawia, zdaniem projektantów że dostęp do funkcji systemu jest bardziej przejrzysty, a przy tym wyróżnia się spośród innych obecnych na rynku.

0
Źródło: eLeader
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.