Przekaż nietrafiony prezent WOŚP

Robienie prezentów nie jest łatwą sprawą. Zawsze istnieje ryzyko, że upominek nie spotka się z zachwytem obdarowywanej osoby. Kiedy pod choinką znajduje się coś, czego nigdy byśmy sobie sami nie kupili, nie wiadomo, co z taką rzeczą później zrobić.
Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł
Podczas tegorocznej licytacji numer GG:17 sprzedany został za rekordową kwotę 20 100 zł
WOŚP na charytatywnych aukcjach z nietrafionymi prezentami

WOŚP na charytatywnych aukcjach z nietrafionymi prezentami

Gdy nie cieszy bluzka lub trzecia ta sama książka…

Nietrafiony prezent może okazać się atrakcyjny dla innych osób. Nie ma więc sensu chowanie go w szafie czy wyrzucanie. Można oczywiście spróbować wymienić otrzymaną rzecz w sklepie na coś innego, ale dobrym rozwiązaniem jest wystawienie jej na charytatywnej aukcji internetowej.

Osoby, które nie są zadowolone z gwiazdkowych podarunków zachęcamy do przekazywania ich na aukcje WOŚP i tym samym wzięcia udziału w charytatywnej zbiórce pieniędzy.

Każda złotówka jest cenna, nie wyrzucajmy więc niechcianych prezentów, one mogą przynieść radość i pomoc innym – mówi Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

W tym roku orkiestra zbiera na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz pompy insulinowe dla ciężarnych kobiet z cukrzycą.

Przekazanie prezentu na aukcję charytatywną w tak szczytnym celu na pewno nie zostanie źle odebrane przez jego ofiarodawcę.

Serwis aukcyjny WOŚP będzie “grał” do 14 lutego, jest więc jeszcze sporo czasu na wystawienie własnych aukcji, np. z przedmiotami, które okazały się dla nas niezbyt trafnymi świątecznymi prezentami

– mówi Marcin Jabłoński z PayU S.A., firmy, która czuwa nad bezpieczeństwem finansowym aukcji WOŚP.

Do zbiórki pieniędzy dla WOŚP można przyłączyć się również kupując dowolny przedmiot od innego użytkownika
i zachęcając do tego typu działań znajomych, np. na Facebooku – dodaje.

Gadżety od znanych i lubianych

Na

oficjalnym serwisie aukcyjnym WOŚP

można znaleźć także ciekawe przedmioty ofiarowane przez znane osoby. Jednym z przykładów może być choćby moneta upamiętniającą udział polskich sportowców w XX Zimowych Igrzyskach Olimpijskich
w Turynie, przekazana przez Adama Małysza. Unikatowe przedmioty do wylicytowania znajdą również miłośnicy muzyki, np. fani zespołu Enej, a także osoby zainteresowane marynarką wojenną.

Aukcje charytatywne może wystawić zarówno każda osoba, jak i firma. W szczególny sposób zachęca do tego Allegro w specjalnie przygotowanym

filmie

oraz

aplikacji na Facebooku

.