Przewodnik po Microsoft Exchange Online

Usługa Office 365 zapewnia dostęp do poczty e-mail, kalendarza i kontaktów niezależnie od lokalizacji, przy użyciu komputerów stacjonarnych i przenośnych oraz urządzeń mobilnych, zapewniając równocześnie ochronę przed wirusami i spamem.

Dzięki Microsoft Exchange Online można pracować w praktycznie dowolnej lokalizacji i automatycznie aktualizować wiadomości email, kalendarz i kontakty na najczęściej używanych urządzeniach, łącznie z komputerami PC i Mac, smartfonami iPhone, Android, Symbian i Blackberry oraz telefonami komórkowymi z systemem Windows Mobile i urządzeniami Windows Phone.

Usługa Exchange Online oferuje skrzynkę pocztową o pojemności 25 gigabajtów (GB) dla każdego użytkownika i umożliwia wysyłanie wiadomości email o wielkości 25 megabajtów (MB). Usługa pozwala połączyć się z programem Microsoft Outlook 2010 lub Outlook 2007 i korzystać ze wszystkich znanych funkcji programu Outlook przez Internet albo w trybie offline. Dostęp do poczty email, kalendarza i kontaktów można uzyskać z większości przeglądarek internetowych.

Exchange Online pozwala w łatwy sposób planować spotkania, udostępniając kalendarze innym osobom, aby sprawdzić dostępność współpracowników i proponowane terminy spotkań.

Warta nadmienienia cecha to ułatwiona ochrona przed spamem i wirusami przy użyciu narzędzia Microsoft Forefront Online Protection for Exchange, oferującego wiele filtrów i mechanizmów wyszukiwania wirusów i innych szkodliwych aplikacji.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.