StoreJet Cloud – mobilny napęd SSD bez kabli

StoreJet Cloud stanowi uzupełnienie pamięci urządzeń mobilnych. Umożliwia on użytkownikowi niezależny dostęp do umieszczonych na dysku filmów, zdjęć czy muzyki – w domu lub w trakcie podróży. Komunikacja ze StoreJet Cloud nie koliduje z zewnętrznymi sieciami Wi-Fi, dzięki czemu można jednocześnie korzystać zarówno z zasobów bezprzewodowego Internetu, jak i dysku.
StoreJet Cloud – mobilny napęd SSD bez kabli
StoreJet Cloud mierzy 99 x 54 x 16,5 mm

StoreJet Cloud mierzy 99 x 54 x 16,5 mm

StoreJet Cloud występuje w dwóch wersjach pojemnościowych: 32 oraz 64GB. Urządzenie zostało wyposażone w baterię litowo-polimerową, która pozwala na 6 godzin aktywnego działania lub 8 godzin działania w trybie stand-by. Pozbawiony kabli i ważący tylko 90 gramów dysk,

z

łatwością zmieści się w kieszeni.

Poprzez zastosowanie zabezpieczeń szyfrujących, dostęp do danych na StoreJet Cloud może zostać ograniczony tylko do autoryzowanych użytkowników. Po podłączeniu nośnika do komputera kablem USB, pełni on rolę typowego zewnętrznego dysku twardego.

Do modelu StoreJet Cloud dołączana jest specjalna aplikacja do odtwarzania multimediów dla iPadów, iPhone’ów i iPodów. Umożliwia ona wygodną kontrolę nad udostępnionymi filmami, zdjęciami i muzyką, tworząc ich biblioteki i oferując różnorodne tryby odtwarzania.

Sugerowane ceny detaliczne dysku StoreJet Cloud wynoszą 388 zł brutto za wersję 32GB

oraz 685 złotych brutto za wersję 64GB.