Sympatia na randce z Androidem

Sympatia.pl, największy polski serwis randkowy, udostępnił pierwszą polską darmową aplikację na urządzenia mobilne obsługiwane w systemie Android. To kolejna, po iOS, platforma na której dostępna jest aplikacja randkowa.

Mobilny program Sympatii na Androida, podobnie jak wersja na iPhone, daje szybki i łatwy dostęp do najważniejszych funkcji serwisu, takich jak zarządzanie własnym kontem w portalu czy przeglądanie i wyszukiwanie profili innych użytkowników. Za pomocą telefonu można m.in. komunikować się z innymi wykorzystując sympatyczną pocztę (wewnętrzny system wiadomości) lub komunikator do rozmowy online oraz sprawdzić, dzięki geolokalizacji, czy w okolicy są inne osoby, które mają ochotę umówić się na randkę.

Dzięki aplikacji Sympatii można teraz również przez telefon poznawać nowych, ciekawych ludzi, zawierać przyjaźnie, flirtować i umawiać się na randki. Staramy się ciągle udoskonalać produkt dając możliwość korzystania z niego w każdej chwili i bez ograniczeń — podkreśla Marcin Tlałka, Product Manager Sympatii.

Aplikacja Sympatii na Androida, to kolejne w tym roku, po Zumi i OnetNews, wdrożenie serwisów Onetu na urządzeniach mobilnych, które wpisuje się w strategię dotyczącą dostępności Onetu na urządzeniach non-PC — przyznaje Stefan Nowak, Head of Mobile w Onecie.

Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Android Market

0
Źródło: Onet.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.