W 2011 roku Samsung sprzedał 300 milionów telefonów na świecie

Rok 2011 był niezwykle pomyślny dla wszystkich linii telefonów Samsung. Ogromny sukces odniosły dwa flagowe modele: Galaxy S oraz Galaxy S II. Zaowocowało to szybko rosnącą popularnością innych produktów z rodziny Galaxy, czyniąc ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii urządzeń na świecie. Smartfon Galaxy S II, który miał swoją premierę w 2011 roku, pobił rekord, sprzedając się w liczbie 10 milionów egzemplarzy szybciej niż jakikolwiek inny model telefonu w historii Samsung.
W 2011 roku Samsung sprzedał 300 milionów telefonów na świecie
Smartfony Samsunga sprzedają się znakomicie

Smartfony Samsunga sprzedają się znakomicie

Równolegle na całym świecie coraz lepiej sprzedają się smartfony Samsung z systemem bada, który niedawno miał premierę swojej drugiej odsłony – bada 2.0. Rodzina telefonów Wave, które pracują w oparciu o ten system, również doczekała się tegorocznych premier, m.in. flagowego modelu Wave 3, który jest już dostępny również w Polsce.

Samsung wychodzi również poza kategorię smartfonów proponując zupełnie nowe, niespotykane do tej pory na rynku rozwiązania, takie jak Galaxy Note. Pierwsze urządzenie mobilne z ekranem o przekątnej 5,3 cala Super AMOLED to swoiste połączenie mobilności charakteryzującej smartfony z unikalnym interfejsem, łączącym technologie nawigacji dotykiem i rysikiem.