Wielozadaniowa “atramentówka” do domu i do biura

Maksymalna rozdzielczość wydruku to 6 000 x 1 200 dpi. Urządzenie zapewnia wysoką prędkość druku wynoszącą do 35 stron na minutę w trybie mono oraz do 27 stron na minutę w trybie kolor. Urządzenie MFC-J825DW zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcji ułatwiających drukowanie m.in. podajnik papieru fotograficznego, możliwość drukowania etykiet na płytach CD/DVD/BD, druk dokumentów bezpośrednio z urządzeń mobilnych (wyposażonych w system Android lub iOS) za pomocą aplikacji iPrint&Scan. Urządzenie pozwala również na druk zdjęć bezpośrednio z aparatu za pośrednictwem portu PictBridge, popularnych rodzajów kart pamięci lub pamięci USB typu flash. Wybór i edycję zdjęć ułatwi duży, dotykowy ekran LCD o przekątnej 8.3 cm.
Wielozadaniowa “atramentówka” do domu i do biura
Brother MFC-J825DW

Brother MFC-J825DW

MFC-J816DW jest urządzeniem stworzonym z myślą o pracy w małym lub średnim biurze. Urządzenie może zostać podłączone do firmowej sieci bezprzewodowo lub przewodowo, co zapewni pracę grupie roboczej liczącej do 7 użytkowników. Pozwala to na ograniczenie zbędnych wydatków na dodatkowe maszyny oraz materiały eksploatacyjne. Koszty eksploatacji można dodatkowo zredukować poprzez zastosowanie wysokowydajnych pojemników z tuszem oraz dzięki wykorzystaniu funkcji automatycznego druku dwustronnego.

Dodatkowe funkcje:

  • Możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio do Smartphhone – aplikacja iPrint&Scan
  • Rozdzielczość skanera 2 400 x 2 400 dpi
  • Podajnik ADF na 20 arkuszy

Wszystkie urządzenia atramentowe Brother posiadają oddzielne pojemniki z tuszami, które można niezależnie od siebie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak “Energy Star” czy “Der Blaue Engel”.

Urządzenia posiadają trzyletnią gwarancję po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl. Sugerowana cena dla użytkownika końcowego to 704 PLN brutto.